ВАМ НЕОБХІДНЕ ОФІЦІЙНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ1 ПРО ПРИЙОМ РОБОТИ ДО ДРУКУ ТА/АБО ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ?
Заповніть форму нижче та очікуйте на підтвердження.
1Офіційне підтвердження - документ з підписом голови організаційного комітету та печаткою організації, що може бути необхідний для внутрішньої або зовнішньої документації ВУЗу (або іншої організації) аби підтвердити Вашу участь/публікацію ще до моменту фактичної участі/публікації (наприклад при заповненні рейтингу студента або викладача, при захисті дипломної/дисертаційної роботи тощо).
УВАГА!
Офіційне підтвердження НЕ Є АНАЛОГОМ СЕРТИФІКАТУ, і дійсне лише ДО моменту проведення конференції /виходу журналу/тощо. Після цього варто застосовувати сертифікат або збірник/журнал з опублікованою роботою для підтвердження фактичної участі. Документ не видається менш ніж за 3 дні до конференції/публікації.
WWW.UKRLOGOS.IN.UA
ВАМ НЕОБХІДНЕ ОФІЦІЙНЕ ПІДТВЕРДЖЕННЯ1 ПРО ПРИЙОМ РОБОТИ ДО ДРУКУ ТА/АБО ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ?
Заповніть форму нижче та очікуйте на підтвердження протягом доби.
1Офіційне підтвердження - документ із підписом голови організаційного комітету та печаткою організації, що є доказом Вашої участі у конференції / публікації у журналі  та зобов'язанням редакції надрукувати Вашу роботу. Може бути необхідне для підтвердження достовірності публікації у період до проведення конференції / виходу журнала (наприклад при заповненні рейтингу студента або викладача, при захисті дипломної/дисертаційної роботи, учаті у конкурсі наукових робіт тощо).
ОФОРМІТЬ ПІДПИСКУ, ЩОБ ЗАВЖДИ БУТИ В КУРСІ НОВИН:
НАШІ КОНТАКТИ:
© 2015-2019 Громадська організація «Європейська наукова платформа» | Всі права захищено